Výsledky súťaže s Našou vodou

Víťazom gratulujeme!
I. Hotel Riverside*** Aquacity Poprad
Katarína Ščerbová, Lipany
II. Hotel Zelená lagúna****Domaša
Anna Rusnáková, Nižná Hutka
III. Grand Hotel Strand **** Vyšné Ružbachy
Tomáš Rumančík, Spišská Nová Ves
IV. Smerdžonka Dom zdravia*** Červený Kláštor
Bc. Valéria Bórová, Nižný Hrabovec
V. Kúpeľný hotel Minerál, Dudince
Ing. Lívia Myrna Hubová, PhD., Košice
VI. Kúpeľný dom Goethe v Sklených Tepliciach
Terézia Haringová, Topoľčany
VII. Hotel Pieris*** Podbanské
Irena Kollárová, Nové Zámky
VIII. Hotel Bešeňová***
Ľudmila Hurtová, Kláštor pod Znievom
IX. Family Wellness Hotel & Marina **** Patince
Dalibor Banaš, Poprad
X. Spa Hotel Grand Splendid*** Piešťany
Mgr. Viera Jurčišinová, Bardejov

Antónia Prokšova, Bánovce nad Bebravou
Gabriela Kanisová, Beluša
Eva Rausch, Bešeňov
Andrea Pavlíková, Blatnica
Jana Chládeková, Bratislava
Radovan Richter, Bratislava
Ľubomír Veruzáb, Bratislava
Juliana Betin, Brehy – Nová Baňa
Ján Žifčák, Brezno
Katarína Badáňová, Bytča
Helena Oborníková, Čataj
Lýdia Kovaľová, Cejkov
Gabriela Sakal-Šegová, Čeľovce
Gabriela Sakal-Šegová, Čeľovce
Elena Chorvátová, Chocholná – Velčice
Alexander Csanak, Čierna nad Tisou
Eva Tkáčová, Detva
Danica Matuščínová, Dolná Mariková
Lenka Sálusová, Dolný Kubín
Katarína Nagyová, Dolný Štál
Ing. Peter Peko, Družstevná pri Hornáde – Tepličany
Dana Rimska, Granč – Petrovce
Mgr. Andrea Bliscová, Harichovce
Ladislav Kiszely, Hniezdne
Štefan Horváth, Hrhov
Slávka Kurillová, Humenné
Jozef Stebnický, Humenné
Jana Vörösmartyová, Košice
Viktória Fecková, Košice
Július Olšiak, Košice
Anna Hrehova, Košice
Paulína Fertalyova, Košice
Ján Breza, Košice
Viera Ruščáková, Košice
Lucia Lošoncziová, Košice
Bc. Jana Mihályová, Košice
Lenka Balgová, Kúty
Klára Korpová, Levice
Peter Kandráč, Lipany
Ružena Harčárová, Lipany
Jozef Čudrnák, Ľubochňa
Jozef Bablena, Lučenec
Elena Masarovičová, Martin
Ľuba Luteránová, Michalovce
Bc. Vladimíra Jakešová, Michalovce
Štefan Košťál, Mojmírovce
Martina Kissimonová, Muránska Dlhá Lúka
Alžbeta Hegedúsová – Norbert Hegedús, Nesvady
Katarína Jarošová, Nižný Slavkov
Eva Mikušová, Nová Ľubovňa

Elena Butalová, Pavlovce nad Uhom
Vladimíra Paulecová, Považská Bystrica
Jozef Ducay, Prešov
Martin Baran, Prešov
Ivona Boroňová, Prešov
Eva Marcinčinová, Prešov
Alena Flajžíková, Radošovce
Rastislav Špánik, Rajec
Jaroslava Kultanova, Raková
Dávid Šooš, Ružomberok
Dana Hajzušová, Sabinov
Pavel Rychecký, Selce
Andrea Vitálosová, Senec
Ľubomír Gasparek, Senica
Petra Žúrková, Skalica
Veronika Suchá, Sľažany
Jana Peterová, Snina
Ing. Marek Bálint, Snina
Mária Harakaľová, Snina
Lucia Schurdaková, Spišská Belá
Jaroslav Molitoris, Spišské Podhradie
Jordan Al Alawin, Spišské Podhradie
Ladislav Olejník, Spišské Vlachy
Helena Ľapinová, Šumiac
Kristína Zeleňáková, Šurany
Ľubica Zajíčková, Šúrovce
Margita Illéšová, Svätuše
Petra Bachmayerová, Svätý Jur
Nikola Mihaľová, Svidník
Slavomír Petrík, Svinná
Daniela Kundekova, Svit
Elena Pustaiová, Tlmače
Anna Haverlikova, Topoľčianky
Mária Deáková, Tornaľa
Vlastimil Hlovanec, Torysa
Jozef Ferjo, Trebišov
Mgr. Peter Rusnák, Turčiansky Ďur
Katarína Mogrovicova, Tvrdošovce
Radomíra Gažiková, Valaská Belá
Ing. Adriana Bodollóová, Včelince
Daniel Gloss, Veľké Orvište
Milada Glossová, Veľké Orvište
Miriam Kahunová, Veľký Šariš
Elena Abelovičová, Vrádište
Alena Marženská, Vranov nad Topľou
Katarína Kurucová, Vrbov
Marek Vendrinský, Vyšné Ružbachy
Iveta Majdišová, Zázrivá
Petra Sedláčková, Zbehy
Katarína Gafrikova, Zlaté Moravce

Monika Pavluvčíková, Bardejov
Beáta Cundrová, Bardejov
Marek Švec, Bojná
Mária Priehodová, Bojnice
Martina Šutková, Bratislava
Pavol Lepáček, Bratislava
Marko Blizman, Brezovica
Eva Hudecová, Čachtice
Tomáš Haverlík, Chorvátsky Grob – Čierna Voda
Emil Presperín, Divín
Andrea Piškaninová-Sivčová, Dlhé nad Cirochou
Lydia Czikhardt, Dolný Štál
Jana Kolesárová, Drienov
Ing. Janka Šipláková, Drienovec
Hilda Koóšová, Fiľakovo
Lucia Kakačková, Gbeľany
Lucia Švrčková, Gbely
Ing. Tomáš Agócs, Gemerský Jablonec
Lenka Krupová, Hanušovce nad Topľou
Katarína Šprláková, Hladovka
Lucia Mihalovičová, Holíč
Ing. Jana Ryšavá, Horná Krupa
Gabriela Jánošová, Horné Obdokovce
Silvia Töröková, Jelka
Ján Pristaš, Kladzany
Katarína Kolesárová, Koceľovce
Mónika Masna, Kolárovo
Anna Hricova – Jozef Hric, Košice
Michaela Čechová, Košice
Viktória Fecková, Košice
Valéria Takačová, Košice
Katarína Petrovková, Košice
Peter Holinka, Košice
Erich Nováček, Košice
Eduard Dropko, Košice
Jozef Vagner, Košice
Ivana Topolčanska, Košice
Lenka Telehaničová, Košice
Emília Müllerová, Košice
Lucia Bilisňanská, Košice
Mgr. Barbora Spodniaková, Krupina
Pavol Sivanič, Kurima
Dana Kolbasinová, Kvakovce
Jaroslav Kordiš, Kysucké Nové Mesto
Peter Furgalák, Liptovská Sielnica
Jana Veselovská, Liptovský Hrádok
Lenka Šluchová, Lopej
Veronika Hoffmannová, Ľubica
Patrícia Cehuľová, Ľubica
PhDr. Michal Palička, Lučenec

Denisa Jurišicová, Malý Slavkov
Lýdia Gogová, Martin
Peter Lichtman, Miloslavov
Bc. Valéria Bórová, Nižný Hrabovec
Lenka Hrašková, Nové Sady
Imrich Kálmán, Nové Zámky
Katarína Števková, Ostrý Grúň
Mgr. Zuzana Výskoková, Pohronský Ruskov
JUDr. Stanislav Figľar, PhD., Porúbka
Pavol Pagáč, Považská Bystrica
Miroslav Kolarčík, Prešov
Mária Kaminská, Prešov
Katarína Ciganeková, Prievidza
Monika Brunova, Púchov
Michaela Kravjarova, Pušovce
Jana Boltvanová, Radzovce
Anna Jusková, Raslavice
Mgr. Igor Lada, Rožňava
Renáta Pappová, Rožňava
Ing. Danka Mydlová, Ružomberok
Dana Hajzušová, Sabinov
Miroslava Harnošová, Senica
Ing. Vladimír Krištof, Šišov
Andrea Kráľová, Skalité
Ing. Matúš Bačišin, PhD., Soľ
Daniel Lysý, Spišská Nová Ves
Peter Bombara, Spišská Stará Ves
Hanka Molitorisova, Spišské Podhradie
Ladislav Olejník, Spišské Vlachy
Peter Mikloš, Strážske
Adela Beháňová, Strečno
Noémi Kováč, Štúrovo
Ľubica Zajíčková, Šúrovce
Elena Pustaiová, Tlmače
Anna Lukačovičová, Topoľčany
Ing. Ľudovít Závodský, Trnava
Katarína Bartošová, Trnava
Anna Šmigová, Trnava pri Laborci
Eva Grísová, Tvrdošín
Eliška Muchová, Veľké Držkovce
Petr Novák, Veľký Ďur-Rohožnica
Monika Krídlová, Veľký Šariš
Mária Uličná, Víťaz
Veronika Purgyová, Voderady
Jana Cibulková, Vráble
Peter Fisman, Vranov nad Topľou
Martina Galbavá, Vranov nad Topľou
Anton Tomáška, Žilina
Pavol Podhorec, Žilina
Mária Orolínová, Žitavany

Súťaž s Našou vodou o 10 relaxačných pobytov pre dve osoby podľa vlastného výberu. Kúpačka na západe? Dovolenka na východe? Siesta v srdci Slovenska? Dobi si baterky podľa svojho gusta, cestuj po krajine vodného bohatstva.

Až 200 z vás môže získať mäkučkú kúpaliskovú deku či odolnú nerezovú fľašu pripravenú na každé dobrodružstvo.

Zakúp 6-balenie minerálnych vôd Baldovská, Drobček alebo Salvator, odlož si pokladničný blok a vyplň registračný formulár. Koľko 6-packov si domov odnesieš, toľkokrát máš šancu!

Ceny

Súťažiť môžeš od 1.7.2017 do 30.9.2017.

Využiteľnosť jednotlivých výherných poukážok je rozličná, viac informácií v oficiálnych pravidlách súťaže.

Výhry, ktoré osviežia telo i myseľ

I: Hotel Riverside*** Aquacity Poprad <br/>pre 2 osoby na 2 noci

I: Hotel Riverside*** Aquacity Poprad
pre 2 osoby na 2 noci

Pobytový balík s polpenziou zahŕňa voľný vstup do aquaparku Aqua packet s modernými luxusnými vonkajšími i vnútornými termálnymi bazénmi a s množstvom zábavných atrakcií.

II: Hotel Zelená lagúna**** Domaša <br/>pre 2 osoby na 1 noc v krásnom prostredí

II: Hotel Zelená lagúna**** Domaša
pre 2 osoby na 1 noc v krásnom prostredí

Pobytový balík s raňajkami zahŕňa neobmedzený vstup do wellness: saunového sveta, vodného sveta a kardio posilňovne v krásnom prostredí na brehu vodnej nádrže Domaša.

III: Grand Hotel Strand **** Vyšné Ružbachy <br/>pre 2 osoby na 2 noci

III: Grand Hotel Strand **** Vyšné Ružbachy
pre 2 osoby na 2 noci

Pobytový balíček s polpenziou v príjemnom prostredí zahŕňa uvoľňujúcu celotelovú masáž,
vstup do termálneho bazéna Izabela s prírodnou liečivou vodou, vstup do Aqua Thermall wellness.

IV: Kúpele Červený Kláštor Smerdžonka, Dom Zdravia*** <br/>pre 2 osoby na 2 noci

IV: Kúpele Červený Kláštor Smerdžonka, Dom Zdravia***
pre 2 osoby na 2 noci

Pobytový balíček s raňajkami zahŕňa blahodarný minerálny vaňový kúpeľ v liečivej minerálnej vode Smerdžonka a oxygenoterapiu v krásnom prostredí Pienin.

V: Kúpeľný hotel Minerál v Dudinciach <br/>pre 2 osoby na 2 noci

V: Kúpeľný hotel Minerál v Dudinciach
pre 2 osoby na 2 noci

Pobytový balíček s polpenziou zahŕňa vstup do vírivého relaxačného bazénu, vstup do minerálneho bazénu so vzácnou dudinskou liečivou vodou v liečebnom dome Rubín a hodinový vstup do hotelového wellness oddychového centra.

VI: Kúpeľný dom Goethe v Sklených Tepliciach <br/>pre 2 osoby na 2 noci

VI: Kúpeľný dom Goethe v Sklených Tepliciach
pre 2 osoby na 2 noci

Pobytový balíček s plnou penziou zahŕňa kúpeľ Parenica v prírodnej jaskyni s liečivou hypertermálnou minerálnou vodou s oddychovým zábalom, rašelinový obklad, čiastočnú masáž 15 min., kúpeľ Márie Terézie v antickom štýle alebo Banský termálny kúpeľ.

VII: Hotel Pieris*** Podbanské Resort <br/>pre 2 osoby na 2 noci

VII: Hotel Pieris*** Podbanské Resort
pre 2 osoby na 2 noci

Pobytový balíček s polpenziou zahŕňa vstup do moderného Wellness Pieris a vstup do najväčšieho hotelového wellness komplexu AQUA & KIDS & SAUNA Paradise s výhľadom na majestátny štít Kriváňa.

VIII: Hotel Bešeňová*** <br/>pre 2 osoby na 1 noc neďaleko tatranských vrchov

VIII: Hotel Bešeňová***
pre 2 osoby na 1 noc neďaleko tatranských vrchov

Pobytový balíček v jedinom hoteli priamo v areáli vodného parku Bešeňová zahŕňa raňajky formou bufetu, celodenný vstup do vodného parku Bešeňová a vstup do relaxačného saunového sveta.

IX: Rodinný Wellness Hotel Patince**** <br/>pre 2 osoby na 2 noci

IX: Rodinný Wellness Hotel Patince****
pre 2 osoby na 2 noci

Pobytový balíček s polpenziou zahŕňa vstup do bazénového sveta s termálnou vodou, ktorá vyviera z hĺbky 200 m a má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, vstup do moderného saunového sveta, voľný vstup do protitureckej pevnosti v meste Komárom a rôzne zábavné aktivity.

X: Spa Hotel Grand Splendid*** Piešťany <br/>pre 2 osoby na 2 noci

X: Spa Hotel Grand Splendid*** Piešťany
pre 2 osoby na 2 noci

Pobytový balíček s polpenziou v príjemnom kúpeľnom mestečku zahŕňa 3 procedúry z ponuky jedinečných liečebných a relaxačných procedúr podľa vlastného výberu pre každú osobu.