Nahrajte fotku slovenskej vody na Instagram, hrajte o krásne ceny každý mesiac

Redakcia
Autor: Redakcia

Sme radi, že sa aktívne zapájate do súťaží, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme. Veľká letná súťaž o relaxačné pobyty a ďalších 200 cien mala veľký úspech. Preto sme sa rozhodli pre vás pripraviť ďalšiu, tento krát na našom Instagram profile. Nahrajte fotku slovenského vodného bohatstva na svoj Instagram a hrajte každý mesiac o užitočné ceny z kolekcie Naša voda a vo februári o hlavnú cenu, pitný režim od minerálnych vôd Baldovská, Salvator a Drobček a špeciálny termohrnček do auta. Určite máte za sebou leto plné spomienok a krásnych fotografií. Podeľte sa s nami o ne. Môže to byť akákoľvek slovenská rieka, priehrada, vodopád, pleso či jazero.

 

Ako sa zapojiť do súťaže?

  • Označte sledovanie profilu nasavoda na Instagrame.
  • Nahrajte do svojho profilu fotku slovenského vodného bohatstva.
  • Označte na fotke profil @nasavoda.
  • Pridajte hashtag #nasavoda.

O čo súťažíte?

Každý mesiac prebehne losovanie o mesačné ceny z kolekcie Naša voda. Vyhrať môžete mäkučkú cestovnú deku, športovú fľašku, bavlnené tričko či dámske tielko. Najbližšie losovanie prebehne 20.11.2017. Súťaž končí 5. februára 2018, kedy fotka s najväčším počtom označení „páči sa mi to“ od ostatných používateľov získa hlavnú cenu, pitný režim minerálok na 3 mesiace a nabíjací termohrnček do auta.

Prajeme veľa šťastia v súťaži a už teraz sa veľmi tešíme na všetky nahraté fotky!

 

Ebook: Vodné bohatstvo Slovenska

E-book: Vodné bohatstvo Slovenska

Zaujímavosti o vodných krásach Slovenska, tipy na výlety či šikovné rady ohľadom miest na oddych a občerstvenie - to a ešte omnoho viac vám prináša prvý e-book venovaný slovenskej vode, z dielne redakcie portálu Naša voda 🙂
Momentík..

Ďakujeme! E-book sme vám úspešne zaslali na zadanú adresu.

 

E-book: Vodné bohatstvo Slovenska na stiahnutie

Diskusia k článku